Staś – zdjęcia z Chrztu Świętego

To nie było moje pierwsze spotkanie ze Stasiem. Już go wcześniej „fotografowałam”. No prawie, bo wtedy był jeszcze w brzuszku mamy (klik). Teraz poznałam go osobiście. Justyna, mama Stasia, poprosiła mnie o zdjęcia z Chrztu Świętego swojego synka. Nie mogłam odmówić!

„W codziennym trudzie, w wysiłku umysłu, woli serca
– obraz dziecka pozostaje dla człowieka natchnieniem i źródłem nadziei”

Jan Paweł II

Chrzest Święty Stasia odbył się 8 października 2017 w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Warszawie. W czasie Mszy Świętej sakrament Chrztu przyjęło aż 12 dzieci, wśród nich mały Staś.

Zapraszam od obejrzenia reportażu!

Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego Staś, zdjęcia z Chrztu Świętego

 

 

Leave a Reply