Sesja rodzinna w lesie – Wołomin

Sesja rodzinna w lesie to świetny pomysł nie tylko na naturalne rodzinne fotografie, ale też na cudowny rodzinny czas i spacer na łonie natury. Cisza i spokój oraz świeże powietrze sprzyjają odpoczynkowi. Uwielbiam te leśne spacery z aparatem i z Wami – bieganie za dziećmi po leśnych ścieżkach, Wasze zabawy, łaskotki, podrzucanie do góry, skoki, ale też spokojniejsze momenty, przytulasy i buziaki. Uwielbiam spokojną atmosferę takich sesji. To, że nikt nam nie przeszkadza, bo nie ma tłumów ludzi dookoła. Dzięki temu możecie być swobodni, być w 100% sobą.

Z Basią i Tomkiem umówiłam się na sesję rodzinną w lesie na majowe popołudnie. Było wietrznie i dość chłodno, ale w samym lesie było już bardzo przyjemnie. 3-letni Wiktor większość spaceru przemierzył na rowerku biegowym. Był przy tym tak szybki, że ciężko było Go dogonić. Po drodze zbierał szyszki i listki. Był też bardzo wdzięcznym modelem.

Ta sesja rodzinna w lesie miała formę spaceru, ale zrobiliśmy też kilka przystanków w ciekawszych miejscach.

Oprócz całego mnóstwa wspólnych zdjęć rodzinnych zrobiłam też sporo ujęć samych rodziców. Mimo początkowego skrępowania moich modeli, udało się zrobić sporo naprawdę cudownych ujęć, uchwycić spojrzenia pełne miłości oraz radość z bycia razem.

Swoje 5 minut miała też przyszła mama z ciążowym brzuszkiem. Już niedługo pojawi się na świecie mała córeczka – Gabrysia.

Małżeństwo spaceruje w lesie Chłopiec na rowerku Rodzina spaceruje w lesie - sesja rodzinna w lesie Tata podrzuca synka - sesja rodzinna w lesie Rodzina rozmawiająca ze sobą - sesja rodzinna w lesie Sesja rodzinna w lesie pod Warszawą Mama łaskocze synka - sesja rodzinna w lesie Rodzina śmieje się i przytula - sesja rodzinna w lesie Portret synka w ramionach taty Partner obejmuje żonę w ciąży Mąż obejmuje żonę w ciąży Rodzina spacerująca w lesie Rodzice spacerują z synkiem - sesja rodzinna w lesie Rodzice z synkiem w lesie Leśna ścieżka Chłopiec na leśnej polanie Rodzina siedzi na leśnej polanie Rodzice z synkiem na leśnej polanie - sesja rodzinna w lesie Portret rodzinny w plenerze - sesja rodzinna w lesie Rodzice z synkiem w lesie Dziecko przytula się do taty - sesja rodzinna w lesie Mama całuje synka, który się śmieje - sesja rodzinna w lesieRodzice bawią się z dzieckiem - sesja rodzinna w lesie Rodzina siedząca na leśnej polanie - sesja rodzinna w lesieRodzice całują dziecko w policzki - sesja rodzinna w lesie Mama całuje synkaMama całuje swoje dzieckoDziecko śmieje się w ramionach taty Tata przytula dziecko - sesja rodzinna w lesie Leśny detal Rodzina w plenerze - sesja rodzinna w lesie Portrety rodzinne na wesoło - sesja rodzinna w lesie Mąż przytula żonę w ciąży - sesja ciążowa w lesie Tata podrzuca dziecko - sesja rodzinna w lesieDziecko skacze z rodzicami - sesja rodzinna w lesie Dziecko trzymające rodziców za ręce Kobieta w ciąży obejmująca brzuszek

Więcej podobnych sesji znajdziesz tutaj: sesje ciążowe w plenerze.

Leave a Reply