Sesja rodzinna na placu zabaw – Kubuś z rodzicami

Czy sesja rodzinna na placu zabaw to dobry pomysł? Gdy umawiam się z Wami na sesję, jednym z dylematów jest miejsce, w którym się spotkamy. Często podpowiadam – pytam o ulubione miejsca, gdzie chodzicie na spacery, proponuję parki, plażę, las, spacer miejskimi uliczkami… Chcę, by miejsce sesji było takie Wasze, by nie był to zupełnie przypadkowy plener. I choć fotografuję głównie Was, Wasze emocje, relacje, to i miejsce powinno pasować do Was oraz do charakteru sesji.

Wasza sesja nie musi być wśród zieleni, choć przyznam, że ja takie lubię najbardziej. Sesja rodzinna na placu zabaw to fajna propozycja, szczególnie dla rodzin z małymi, ale bardzo ruchliwymi i ciekawymi świata kilkulatkami. Wśród huśtawek i zjeżdżalni maluchy szaleją i nie nudzą się tak szybko. A jeśli rodzice zaangażują się w zabawę z dzieckiem, to mamy przepis na świetne, spontaniczne zdjęcia pełne radości.

Z tą rodzinką spotkałam się już kolejny raz (zobaczcie poprzednie sesje Kubusia: klik i klik). Bardzo lubię patrzeć, jak „moi” modele rosną. I czuję ogromne wyróżnienie za każdym razem, gdy do mnie wracacie na kolejne sesje.

Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś Sesja rodzinna na placu zabaw, Kubuś

Leave a Reply