Sesja noworodkowa lifestyle – Kobyłka

Sesja fotograficzna to dla większości z nas wyjątkowa sytuacja. Nie robimy sobie takich sesji zbyt często. Ba! Czasem słyszę na sesji ciążowej czy noworodkowej, że to pierwsza sesja od ślubu, albo wręcz pierwsza w ogóle. Nic więc dziwnego, że możecie się odrobinę stresować. Jak sobie z tym poradzić? Ja ze swojej strony staram się wprowadzić taką atmosferę, by ten stres szybko minął. Rozmowa potrafi zdziałać cuda! Rozmawiamy o dzieciach, o rodzicielstwie, o pasjach,… Zawsze proszę też, byście starali się nie patrzeć w obiektyw. Zachęcam do wspólnych zabaw, do przytulania się i patrzenia na siebie, a nie na mnie. Sesja lifestyle to sesja naturalna, bez pozowania. Najpiękniejsze zdjęcia powstają, gdy jesteście sobą i ze sobą!

I pamiętajcie – nie tylko Wy się stresujecie. Fotograf także! Przychodząc do Was na sesję domową, wchodzę do nowego miejsca, do w zasadzie obcych mi osób. To Wy jesteście u siebie, ze swoją rodziną. Więc tak, ja także się stresuję naszym spotkaniem. Ale stres szybko mija, gdy zaczynamy rozmawiać i poznawać się odrobinę. Na początku powstają kadry spokojniejsze, z pewnej odległości, obserwuję Was i stopniowo skracam dystans, a Wy się otwieracie. I wtedy jest pięknie!

Zdjęcia z tego wpisu pochodzą z sesji noworodkowej lifestyle Wojtusia. W sesji brały udział również starsze siostry maluszka, 4-letnie bliźniaczki – Pola i Lena. Dziewczyny na początku nieśmiało na mnie patrzyły, ale szybko się rozkręciły. W końcu we dwie zawsze raźniej. A efekt? Moim zdaniem zdjęcia wyszły pięknie. Z resztą, oceńcie sami.

Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Domowa sesja rodzinna Kobyłka Noworodek w objęciach mamy Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Siostry-bliźniaczki, sesja rodzinna KobyłkaRodzina 2+3, sesja rodzinna Kobyłka Mama z córeczką, sesja rodzinna lifestyle Tata z dziećmi, sesja rodzinna Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Maluszek w objęciach mamy, sesja noworodkowa Kobyłka Noworodek w domu, sesja rodzinna Kobyłka Rodzeństwo, Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Noworodek w domu, sesja lifestyle Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Starsza siostra, Sesja domowa lifestyle Kobyłka Noworodek z mamą, sesja domowa Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka

Sesja noworodkowa lifestyle Kobyłka.

Więcej podobnych sesji znajdziesz tu: sesja noworodkowa lifestyle, sesja domowa.

Leave a Reply