Jakub – reportaż z Chrztu, Warszawa

„Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa,
nadzieją, która ciągle kwitnie,
przyszłością, która bez przerwy się otwiera.”

Jan Paweł II

Rodzinkę Kuby gościłam już przed moim obiektywem kilka miesięcy wcześniej. Wtedy jeszcze Kubuś był w brzuszku mamy, a jego starszy brat Michaś oczekiwał wraz z rodzicami na jego narodziny (do zobaczenia tu: rodzinna sesja ciążowa). Tym razem miałam przyjemność wykonać reportaż z Chrztu małego Kubusia.

Chrzest Święty Kubusia odbył się 9 października 2016 w kościele Matki Bożej Królowej Pokoju w Warszawie. Dzień zaczęliśmy od krótkich przygotowań w domu. Następnie pojechaliśmy do kościoła na uroczystą Mszę Świętą. Po Mszy udaliśmy się na przyjęcie, gdzie powstało sporo grupowych zdjęć rodzinnych.

Kuba to cudowny model – wesoły, roześmiany. Przez cały dzień się uśmiechał. Z resztą, zobaczcie sami, jaki z niego śmieszek.

Zapraszam do oglądania reportażu.

Jakub, reportaż z Chrztu

Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z ChrztuJakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z ChrztuJakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu Jakub, reportaż z Chrztu

Leave a Reply