Emilka i Maks z rodzicami – sesja na działce

Piękne, słoneczne weekendowe popołudnie za miastem. Cudowna rodzinka, radosne dzieci, wspólna zabawa, ogromne bańki mydlane, trampolina, ognisko. Mniej więcej tak wyglądała nasza sesja na działce.

To było moje kolejne spotkanie z tą rodzinką. Poznaliśmy się prawie dwa lata temu, na rodzinnej sesji domowej (zajrzyjcie: Emilka i Maks). Emilka wciąż ma cudowne loczki, a Maks wyrósł na rezolutnego chłopca.

Jest mi niezmiernie miło za każdym razem, gdy wracacie do mnie na kolejne sesje. To dla mnie znak, że to co robię ma sens, że zdjęcia, które Wam oddaję, są dla Was wartościową pamiątką.

Ta sesja miała być spontaniczna, bez pozowania i ustawiania – łapanie wspólnie spędzanych chwil. Myślę, że się udało, choć dzieciaki same ustawiały się przed aparatem.

Spędziłam bardzo miłe popołudnie!

Emilka i Maks, sesja na działce

Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce Emilka i Maks, sesja na działce

Leave a Reply