Domowa sesja noworodkowa Klary

Sesje domowe są wyjątkowe. Przecież na takich spotkaniach wpuszczacie mnie na chwilę do swojego świata. Na zdjęciach domowych historię tworzycie nie tylko Wy, ale też miejsce – Wasze cztery ściany, kanapa, na której odpoczywacie po ciężkim dniu i po której skaczą Wasze dzieci, zdjęcia i obrazy na ścianach, kwiaty, ozdoby i wszystko to, co tworzy z Wami Wasz dom. Domowa sesja noworodkowa będzie więc przesiąknięta emocjami. Nie tylko tymi towarzyszącymi powitaniu Maluszka na świecie, ale też tymi wiążącymi się z miejscem, w którym spędziliście te pierwsze chwile Jego życia. Za kilka lat może zmienicie miejsce zamieszkania lub wystrój domu. Wtedy tym bardziej z sentymentem będziecie wracać do zdjęć, na których zapamiętana jest ta część Waszej historii.

Domowa sesja noworodkowa KlaryDomowa sesja noworodkowa Klary

Na domowych sesjach noworodkowych z kilkuletnim rodzeństwem, to właśnie starszaki często przejmują sesję i główną uwagę. To naturalne, potrzebują tego, ich świat bardzo się zmienił i ważne jest, by docenić ich rolę. Podobnie było tutaj – Tadzio, starszy brat Klary, był wdzięcznym modelem, chętnie pozował i sam prosił o zdjęcia.

Sesja domowa lifestyle sesja noworodkowa ze starszym bratem

Maleńka Klara w dniu sesji nie miała jeszcze 2 tygodni. Uwielbiam fotografować takie kruszynki. Klara nie przespała całej sesji, część zdjęć powstało podczas aktywności. To też lubię w domowych sesjach noworodkowych – gdy maluszek nie śpi, możemy fotografować go w ramionach rodziców, łapać spojrzenia, gesty. Gdy zaś zaśnie, powstają przepiękne zdjęcia pełne spokoju i błogości.

Domowa sesja noworodkowa Klary Domowa sesja noworodkowa KlaryDomowa sesja noworodkowa Klary Domowa sesja noworodkowa Klary Domowa sesja noworodkowa Klary Domowa sesja noworodkowa KlaryW ramionach mamy najlepiej Domowa sesja noworodkowa Klary Domowa sesja noworodkowa Klary Klara w objęciach taty Córeczka tatusiaDelikatny uśmiech przez sen

Domowa sesja noworodkowa Klary zakończyła się spokojnym zaśnięciem Malutkiej, więc zrobiłam Jej jeszcze kilka ujęć w łóżeczku.

Maleńka Klara Sesja noworodkowa w domu

Więcej podobnych sesji znajdziesz tutaj: domowe sesje noworodkowe.

Leave a Reply