Ala i Ola z rodzicami – rodzinny spacer w parku

Rodzinny spacer w parku – tak krótko można podsumować tą sesję. Warunki dyktowały dziewczynki, ja w zasadzie miałam niewiele do powiedzenia. Ale… Oczywiście, że podpowiadałam i zagadywałam. Wyłapywałam uśmiechy i krótkie spojrzenia. Razem zbieraliśmy kwiatki i „gotowaliśmy” zupę na wielkim kamieniu.

Podczas tego spotkania powstało mnóstwo radosnych ujęć. Mam nadzieję, że będą one wspaniałą pamiątką dla Ali, Oli i ich rodziców.

Rodzinny spacer w parku Warszawa Spacer z dziećmi w parku Mama z córeczką w parku Rodzinny spacer w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa Dzieci w parku Spacer w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa Spacer w park Warszawa Dziecięce zabawy w parku Warszawa Dziecięce zabawy w parku Warszawa Radość dziecka - rodzinny spacer w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa Tata z córką Rodzinny spacer w parku Warszawa Zabawa w parku Warszawa Zabawa w parku Warszawa Rodzinny spacer w parku Warszawa

Podobne sesje znajdziesz tutaj: sesje plenerowe warszawa, sesje rodzinne warszawa.

Leave a Reply