Emilka i Maks, sesja na działceTo już nasze drugie spotkanie z Panią Agatą. Po pierwszej sesji wiedzieliśmy, że do Niej wrócimy. Wprowadza swobodną atmosferę, dzięki czemu zdjęcia wychodzą bardzo naturalne. Piękne kadry, kolory i oprawa sprawiają, że czujemy się wyjątkowi. Taka sesja to wspaniała pamiątka i świetna przygoda. To z pewnością nie będzie nasze ostatnie spotkanie. Bardzo dziękujemy!:)

~ Alicja i Marcin

 

Sesja noworodkowa lifestyle, MajaZ Panią Agatą umówiliśmy się na sesję noworodkową lifestyle i to był strzał w dziesiątkę. :)
Pani Agata idealnie się do nas dopasowała, przyjmując wszystkie nasze pomysły, dzięki czemu otrzymaliśmy dokładnie takie zdjęcia, jakie chcieliśmy i sobie wymarzyliśmy. Sesja przebiegła w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Pani Agata jest ciepłą i cierpliwą osobą, nigdzie się nie śpieszyła, dzięki czemu mogłam nakarmić Malutką i pozwolić, aby spokojnie zasnęła. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko. Zdjęcia są przepiękne i będą dla nas niesamowitą pamiątką. Dziękujemy bardzo! Gorąco polecamy :)

~ Kasia i Tomek

 

Serdecznie polecam reportaż z chrztu świętego w wykonaniu Agaty. Efekt – przepiękne zdjęcia, cenna rodzinna pamiątka z tak ważnego wydarzenia. Agata ma fantastyczne podejście do dzieci, wobec czego maluchy się jej nie boją i łatwiej je namówić do zdjęć. Co bardzo ważne, ma wyczucie jeśli chodzi o robienie zdjęć w kościele podczas mszy świętej. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko – cała rodzinka jest bardzo zadowolona :)

~ Agnieszka

 

Justyna i Anielka, Kraina Mlekiem i Miłością PłynącaBardzo mi się zdjęcia podobają, są takie naturalne, piękne. Kolory, złapane momenty, moja i córki miłość – wzruszyłam się oglądając. Cudowna pamiątka. Nawet sama sobie się podobam:), a rzadko mam poczucie, że ładnie wyszłam na zdjęciu:).

~ Justyna

 

Sesja ciążowa z udziałem nieśmiałego dwulatka – to było duże wyzwanie. Agata jest bardzo cierpliwa i ma świetne podejście do dzieci. Dała Michasiowi tyle czasu, ile potrzebował, żeby się oswoić z sytuacją. Efektem są piękne, pełne ciepła i uśmiechu, rodzinne zdjęcia z naszego czasu oczekiwania na pojawienie się Kubusia na świecie. Dzięki tej sesji przekonaliśmy się, że warto jest powierzyć wykonanie rodzinnych zdjęć profesjonaliście. Już teraz planuję zarezerwować kolejną rodzinną sesję, tym razem z dwoma brzdącami na pokładzie.

~ Agnieszka

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji rodzinnej z panią Agatą. Nasza roczna córeczka czuła się podczas sesji bardzo swobodnie, dzięki czemu mamy wesołe i ciepłe zdjęcia naszej rodzinki. Efekty sesji przerosły nasze oczekiwania i bardzo trudno było nam się ograniczyć do początkowo ustalonej liczby zdjęć, bo wiele ujęć było niesamowitych. Współpraca i komunikacja z fotograf przebiega bardzo sprawnie, dlatego śmiało polecamy!

~ Ewa i Łukasz

 


Zuzia, Ela i Michał - sesja rodzinna
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na naszej sesji plenerowej: miła atmosfera, dobra zabawa i przede wszystkim profesjonalna usługa! Zdjęcia Agaty są genialne: oryginalne, naturalne i świetnie oddają emocje. Paczuszka, w jakiej otrzymaliśmy zdjęcia, to przysłowiowa „wisienka na torcie”. Mamy wspaniałą pamiątkę z tych ulotnych chwil. Gorąco polecamy!

~ Ela, Michał i Zuzanka