Emilka i Maks, sesja na działceTo już nasze drugie spotkanie z Panią Agatą. Po pierwszej sesji wiedzieliśmy, że do Niej wrócimy. Wprowadza swobodną atmosferę, dzięki czemu zdjęcia wychodzą bardzo naturalne. Piękne kadry, kolory i oprawa sprawiają, że czujemy się wyjątkowi. Taka sesja to wspaniała pamiątka i świetna przygoda. To z pewnością nie będzie nasze ostatnie spotkanie. Bardzo dziękujemy!:)

~ Alicja i Marcin

 

Sesja noworodkowa lifestyle, MajaZ Panią Agatą umówiliśmy się na sesję noworodkową lifestyle i to był strzał w dziesiątkę. :)
Pani Agata idealnie się do nas dopasowała, przyjmując wszystkie nasze pomysły, dzięki czemu otrzymaliśmy dokładnie takie zdjęcia, jakie chcieliśmy i sobie wymarzyliśmy. Sesja przebiegła w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Pani Agata jest ciepłą i cierpliwą osobą, nigdzie się nie śpieszyła, dzięki czemu mogłam nakarmić Malutką i pozwolić, aby spokojnie zasnęła. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko. Zdjęcia są przepiękne i będą dla nas niesamowitą pamiątką. Dziękujemy bardzo! Gorąco polecamy :)

~ Kasia i Tomek

 

Serdecznie polecam reportaż z chrztu świętego w wykonaniu Agaty. Efekt – przepiękne zdjęcia, cenna rodzinna pamiątka z tak ważnego wydarzenia. Agata ma fantastyczne podejście do dzieci, wobec czego maluchy się jej nie boją i łatwiej je namówić do zdjęć. Co bardzo ważne, ma wyczucie jeśli chodzi o robienie zdjęć w kościele podczas mszy świętej. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko – cała rodzinka jest bardzo zadowolona :)

~ Agnieszka

 

Justyna i Anielka, Kraina Mlekiem i Miłością PłynącaBardzo mi się zdjęcia podobają, są takie naturalne, piękne. Kolory, złapane momenty, moja i córki miłość – wzruszyłam się oglądając. Cudowna pamiątka. Nawet sama sobie się podobam:), a rzadko mam poczucie, że ładnie wyszłam na zdjęciu:).

~ Justyna

 

Sesja ciążowa z udziałem nieśmiałego dwulatka – to było duże wyzwanie. Agata jest bardzo cierpliwa i ma świetne podejście do dzieci. Dała Michasiowi tyle czasu, ile potrzebował, żeby się oswoić z sytuacją. Efektem są piękne, pełne ciepła i uśmiechu, rodzinne zdjęcia z naszego czasu oczekiwania na pojawienie się Kubusia na świecie. Dzięki tej sesji przekonaliśmy się, że warto jest powierzyć wykonanie rodzinnych zdjęć profesjonaliście. Już teraz planuję zarezerwować kolejną rodzinną sesję, tym razem z dwoma brzdącami na pokładzie.

~ Agnieszka

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z sesji rodzinnej z panią Agatą. Nasza roczna córeczka czuła się podczas sesji bardzo swobodnie, dzięki czemu mamy wesołe i ciepłe zdjęcia naszej rodzinki. Efekty sesji przerosły nasze oczekiwania i bardzo trudno było nam się ograniczyć do początkowo ustalonej liczby zdjęć, bo wiele ujęć było niesamowitych. Współpraca i komunikacja z fotograf przebiega bardzo sprawnie, dlatego śmiało polecamy!

~ Ewa i Łukasz

 


Franek - sesja noworodkowa
Już przeglądając internet, fotografie Pani Agaty wyróżniały się spośród reszty. Zdecydowaliśmy się zadzwonić i umówić sesje dla naszego małego Franka :) i była to świetna decyzja! Pani Agata to profesjonalistka w każdym calu, ciepła, cierpliwa, nasz mały kurczaczek od razu zasnął w jej ramionach :) Bez pośpiechu starała się uchwycić najpiękniejsze emocje i uwiecznić je na fotografiach. Zdjęcia wyszły piękne, nasz maluch zadowolony, a my jeszcze bardziej i już planujemy kolejne spotkanie! Polecamy Panią Agatę każdemu, kto szuka fotografa z pasją :) Na sesjach panuje zawsze pozytywna i rodzinna atmosfera, wszystko dzieje się bez pośpiechu, a na koniec czeka cudowna niespodzianka! :)

~ Ola i Michał

 

Zosia z rodzicami - sesja noworodkowaProfesjonalna sesja w domowej atmosferze.
Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą uwiecznić swojego brzdąca na zdjęciach. Efekt jest wspaniały!
Pani Agata zaskoczyła mnie niezwykłą czułością, z jaką tuliła i uspokajała moją córkę. Widać, że fotografowanie maluszków to pasja, a nie tylko sposób na zarabianie.
Zdjęcia są świetnej jakości, Pani Agata dba o każdy szczegół od początku do końca, przykładem na to są pięknie zapakowane zdjęcia i pewien drobiazg w prezencie, co potęguje zadowolenie z usług :)
Z przyjemnością umówię się na następną sesję, aby stworzyć album z pierwszego roku życia córki.

~ Alicja

 


Zuzia, Ela i Michał - sesja rodzinna
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na naszej sesji plenerowej: miła atmosfera, dobra zabawa i przede wszystkim profesjonalna usługa! Zdjęcia Agaty są genialne: oryginalne, naturalne i świetnie oddają emocje. Paczuszka, w jakiej otrzymaliśmy zdjęcia, to przysłowiowa „wisienka na torcie”. Mamy wspaniałą pamiątkę z tych ulotnych chwil. Gorąco polecamy!

~ Ela, Michał i Zuzanka

 

Cudna Alicja - sesja noworodkowaDziękuję i bardzo gorąco polecam! Sesja robiona przez Agatę to czysta przyjemność. Ma niezwykłe pokłady cierpliwości i wyrozumiałości. Mimo że Ala miała gorszy dzień i dużo płakała, to Agata uchwyciła lepsze momenty i zrobiła dobre zdjęcia. Nie bez znaczenia jest też to, że jest świetną matką i ma wspaniałe podejście do dzieci, co sprawia że powierzenie maluszka jej rękom to czysta przyjemność i dla malucha i dla mamy. Raz jeszcze gorąco polecam. Uchwycenie pierwszych chwil życia maleństwa to cudowna pamiątka!

~ Marta

 

Wiktor - sesja rodzinnaSesja jest dla nas bardzo fajnym wspomnieniem :) Pani Agata z otwartością przyjmowała wszystkie nasze pomysły i pomagała je zrealizować, dzięki czemu sesja była taka jak ją sobie wyobraziliśmy :) Dodatkowo Pani Agata wykazała się dużą cierpliwością do naszego Wikusia (który do łatwych nie należy). Bardzo dziękujemy!!!

~ Sylwia i Krzysztof

 

Tomek, sesja noworodkowaChciałabym bardzo podziękować Agatce za wspaniałą sesję noworodkową. Mimo moich wcześniejszych obaw, pomysł ze zdjęciami w tak wczesnym wieku okazał się strzałem w dziesiątkę! Tomuś miał wtedy tylko 15 dni i jak to noworodek może płatać figle, zatem nie obyło się bez trudnych momentów. Jednak podejście Agatki, jej spokój, opanowanie i profesjonalizm spowodowały, że zarówno dzidzia jak i rodzice czuli się bardzo komfortowo. Mam teraz wspaniałą pamiątkę do końca życia, którą polecam każdemu świeżo upieczonemu rodzicowi. Zdjęcia z sesji zdobią nie tylko mój dom, ale i dziadków. Agatka potrafi wyłapać ten jedyny niepowtarzalny moment i uwiecznić go w kadrze. Naprawdę polecam!!

~ Ania