Agata Krupczyńska, BAM! Fotografia

Witaj w moim świecie!

Mam na imię Agata i jestem fotografem rodzinnym.

Prywatnie jestem żoną wspaniałego męża oraz mamą dwóch cudownych dziewczynek i jednego małego chłopca. To dzięki nim jestem tu, gdzie jestem i robię to, co kocham. To dzięki nim odkryłam, jak wielką wartość ma czas spędzony z rodziną oraz wspomnienia zapisane na zdjęciach. To dla nich zapragnęłam, by te wspomnienia zapisane były jak najpiękniej!

W dzieciństwie chciałam zostać nauczycielką matematyki. Podobno mam talent dydaktyczny ;) Skończyłam studia na Politechnice Warszawskiej. A później zostałam mamą i wszystko się zmieniło.

Swoją drogę fotograficzną rozpoczęłam tuż po narodzinach pierwszej córki. To wtedy zapisałam się na pierwszy kurs fotograficzny. Później były kolejne kursy i szkolenia. Nadal się uczę! Fotografia stała się nieodłączną częścią mojego życia.

Moje dzieci są dla mnie ciągłą inspiracją. Każdego dnia patrzę, jak rosną, jak się zmieniają. Na fotografiach staram się zatrzymać ten biegnący czas. Te fotografie będą kiedyś cudowną pamiątką z ich dzieciństwa. Już są!

A poza fotografią… uwielbiam Bieszczady, jeziora, górskie wycieczki. Zimą jeżdżę na biegówkach, a jak jest ciepło, to na plenery przyjeżdżam rowerem. Lubię książki, seriale, gry planszowe i gorzką czekoladę :)

W fotografii stawiam na autentyczność i emocje!

Kocham plenery, naturę, parki, lasy, łąki,… Sesje plenerowe wykonuję o każdej porze roku, nie boję się chłodu i szaro-burych zimowo-jesiennych krajobrazów. Lubię światło zachodzącego słońca, ale też pochmurne dni.

Uwielbiam też sesje domowe, naturalne, pełne waszych małych historii.

Zajrzyj do galerii (GALERIA), obejrzyj moje zdjęcia.

A później opowiedz mi, o jakiej sesji marzysz (KONTAKT).

Czekam na wiadomość!