Agata Krupczyńska, BAM! Fotografia

Witaj w moim świecie!

Mam na imię Agata i jestem fotografem rodzinnym.

Prywatnie jestem żoną wspaniałego męża oraz mamą dwóch cudownych dziewczynek. To dzięki nim jestem tu, gdzie jestem i robię to, co kocham. To dzięki nim odkryłam, jak wielką wartość ma czas spędzony z rodziną oraz wspomnienia zapisane na zdjęciach. To dla nich zapragnęłam, by te wspomnienia zapisane były jak najpiękniej!

W dzieciństwie chciałam zostać nauczycielką matematyki. Podobno mam talent dydaktyczny ;) Skończyłam studia na Politechnice Warszawskiej. A później zostałam mamą i wszystko się zmieniło.

Swoją drogę fotograficzną rozpoczęłam tuż po narodzinach pierwszej córki. To wtedy zapisałam się na pierwszy kurs fotograficzny. Później były kolejne kursy i szkolenia. Nadal się uczę! Fotografia stała się nieodłączną częścią mojego życia.

Moje córeczki są dla mnie ciągłą inspiracją. Każdego dnia patrzę, jak rosną, jak się zmieniają. Na fotografiach staram się zatrzymać ten biegnący czas. Te fotografie będą kiedyś cudowną pamiątką z ich dzieciństwa. Już są!

A poza fotografią… uwielbiam Bieszczady, jeziora, górskie wycieczki. Zimą jeżdżę na biegówkach, a jak jest ciepło, to na plenery przyjeżdżam rowerem. Lubię książki, gry planszowe i gorzką czekoladę :)

Fotografuję o każdej porze roku!

Lubię wiosnę, gdy robi się ciepło, zielono i wszystko zaczyna kwitnąć. Lubię gorące lato – zwiewne sukienki, krótkie rękawki, sesje na plaży czy na łące o zachodzie słońca. Lubię jesień za kolory, spadające liście i kasztany. I zdjęcia w ciepłych wełnianych swetrach. Lubię zimę – tą szaro-burą jesienno-zimową i tą białą, z ciepłymi czapkami i rzucaniem śnieżkami. Lubię dni słoneczne, radosne oraz te pochmurne z miękkim światłem. Lubię wiatr rozwiewający włosy i deszcz, co robi kałuże i krople na szybach. I mgły poranne na łąkach.

W fotografii stawiam na autentyczność i emocje!

Uwielbiam sesje w plenerze, ale też sesje domowe. Naturalne. Pełne emocji i wspomnień. Bez przekombinowania.

Mieszkam w Warszawie, pochodzę z Opoczna, fotografuję wszędzie.

Gdziekolwiek jestem, znajduję piękne miejsca na zdjęcia.

Zajrzyj do galerii (GALERIA), obejrzyj moje zdjęcia.

A później opowiedz mi, o jakiej sesji marzysz (KONTAKT).

Czekam na wiadomość!