Zosia z rodzicami – sesja noworodkowa

Sesję noworodkową rodzice Zosi zarezerwowali jeszcze zanim Malutka pojawiła się na świecie. Jednak Zosi wcale się nie spieszyło na Świat, więc i termin sesji musieliśmy przekładać. W końcu, po kilku zmianach terminu, udało nam się spotkać w jej 17-nastym dniu życia.

Rodzice Zosi, oprócz zdjęć samej córeczki, chcieli także fotografie rodzinne, z Malutką na rękach. Uwielbiam fotografować Maluszki w objęciach rodziców. Powstają wtedy kadry pełne miłości. Zapraszam do obejrzenia efektów naszego spotkania.

Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa

Zosia z rodzicami - sesja noworodkowaZosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowaZosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowa Zosia z rodzicami - sesja noworodkowaZosia z rodzicami - sesja noworodkowa

Dodaj komentarz