Tomek – sesja noworodkowa

Dziś przedstawiam Wam Tomka. W dniu sesji Tomuś miał 15 dni. I prawie wcale nie chciał spać. Zasnął dosłownie na kilka minut. Ale i tak powstało sporo pięknych kadrów.

Tomek, sesja noworodkowa

Tomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowaTomek, sesja noworodkowa Tomek, sesja noworodkowa

  1. Ania

    Chciałabym bardzo podziękować Agatce za wspaniałą sesję noworodkową.Mimo moich wcześniejszych obaw, pomysł ze zdjęciami w tak wczesnym wieku okazał się strzałem w dziesiątkę!Tomuś miał wtedy tylko 15 dni i jak to noworodek może płatać figle, zatem nie obyło się bez trudnych momentów.Jednak podejście Agatki, jej spokój, opanowanie i profesjonalizm spowodowały , że zarówno dzidzia jak i rodzice czuli się bardzo komfortowo. Mam teraz wspaniałą pamiątkę do końca życia, którą polecam każdemu świeżo upieczonemu rodzicowi.Zdjęcia z sesji zdobią nie tylko mój dom, ale i dziadków.Agatka potrafi wyłapać ten jedyny niepowtarzalny moment i uwiecznić go w kadrze.Naprawdę polecam!!

Leave a Reply