Sylwia i Michał w oczekiwaniu – plenerowa sesja ciążowa

Czas oczekiwania ma w sobie coś magicznego. Już za chwilę wydarzy się Cud. Już za chwilę na świecie pojawi się Nowy człowiek. A Oni, choć jeszcze Go nie widzieli, już tak bardzo Go kochają. Ten Mały Człowiek już za chwilę przewróci ich świat do góry nogami.

Zapraszam do obejrzenia kadrów z cudownej plenerowej sesji ciążowej Sylwii i Michała. Oboje dzielnie pozowali mimo chłodu i wiatru. Ale chyba było warto :) Ja uwielbiam każde ujęcie z tej sesji!

Sylwia i Michał, sesja ciążowa

Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa Sylwia i Michał, sesja ciążowa

Dodaj komentarz