Jesienny spacer po lesie – Iga i Elwirka

Wymyśliłam sobie tą sesję. Miał być jesienny spacer po lesie, miało być ciepło, a słońce miało podświetlać liście drzew,… W umówiony dzień pogoda jednak nie chciała spełnić mojej wizji. I wtedy przypomniałam sobie, że przecież lubię także zachmurzone niebo w czasie sesji. Lubię inaczej, ale nie mniej niż słoneczną pogodę.

Nasz jesienny spacer po lesie był radosny. Skakaliśmy po drewnianym mostku, oglądaliśmy, jak rosną drzewa, zbieraliśmy i rzucaliśmy liście.

Wiecie, że sesja odbyła się w dzień pierwszych urodzin małej Elwirki? To dopiero będzie pamiątka!

Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka

Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka Jesienny spacer po lesie - Iga i Elwirka

Dodaj komentarz