Idą Święta! – grudzień {12/2018}

Grudzień to Święta, a Święta to choinka. Na naszą grudniową sesję pod hasłem „idą Święta” wymyśliłam sobie więc plener w iglastych drzewkach. Ileż ja się ich naszukałam. Przejechałam na rowerze całą okolicę, gdzie wydawało mi się, że mogą być jakieś choinki. Nic z tego. Na szczęście przypomniałam sobie, że chyba w „naszym” parku coś kiedyś widziałam. No i były! Pewnie, że były!

Tą sesję chciałam zrobić na początku grudnia, by mieć jeszcze czas na obróbkę i wydrukowanie kalendarzy dla dziadków. I co się okazało w dzień, który wybrałam na zdjęcia? Deszcz! Od rana padało. Na szczęście około południa padać przestało i sesję udało się zrealizować. A dziewczynki świetnie się bawiły biegając wokół choinek w czerwonych mikołajowych czapkach. Były też bombki, ozdabianie drzewek i zabawy bożonarodzeniowymi gadżetami.

Idą Święta, grudzień

Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień Idą Święta, grudzień

Dodaj komentarz