Fotoksiążka, czyli zdjęcia w pięknej oprawie

wpis w: Fotoalbumy | 0

Kilka dni temu otrzymałam swoją pokazową fotoksiążkę! Dziś Wam ją pokażę.

Fotoksiążka

Fotoksiążkę zaprojektowałam z myślą o prezentacji swoich najlepszych zdjęć. Jeśli zgłosicie się do mnie na sesję, na pewno będziecie mieli możliwość obejrzenia jej na żywo.

Moja fotoksiążka ma twardą, zdjęciową oprawę. Na 20 rozkładówkach (czyli 40 stronach) zmieściłam 60 fotografii. Fotoksiążka drukowana jest na papierze fotograficznym, co zapewnia jej najwyższą jakość druku. Ma miękkie strony, w odróżnieniu od fotoalbumu drukowanego na sztywnych kartach (zobacz też mój fotoalbum pokazowy). Dzięki temu może zawierać więcej stron, a więc zmieści więcej zdjęć!

Fotoksiążkę wykonała dla mnie firma DGlab. Całość prezentuje się pięknie! Zrobiona jest starannie, kolory w druku dobrze odwzorowane. Jedyne, czego mi brakuje, to rozbiegówka, czyli pusta rozkładówka na początku i na końcu książki. Lubię, gdy jest. Tu niestety nie ma, ale może firma wprowadzi to jako opcję. Generalnie całość na duży plus.

Zobaczcie jak się prezentuje moja fotoksiążka. Jeśli chcecie w podobny sposób zaprezentować swoje fotografie, zapraszam do kontaktu. Mogę przygotować fotoksiążkę lub fotoalbum ze zdjęć z naszej wspólnej sesji lub ze zdjęć z Waszego archiwum.

Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka Fotoksiążka

 

Leave a Reply