Adrian – sesja komunijna w plenerze

Pierwsza Komunia Święta to ważna uroczystość w życiu dziecka i całej rodziny. Oprócz pamiątek rzeczowych, które otrzyma dziecko tego dnia, warto zadbać także o pamiątkę w postaci zdjęć. Sesja komunijna w plenerze będzie idealnym pomysłem.

W dniu Komunii całej rodzinie towarzyszy mnóstwo emocji. Tego dnia wiele się dzieje. Po uroczystości w Kościele organizowane są przyjęcia dla rodziny. Na sesję plenerową warto wybrać się innego dnia, już po całej uroczystości. Dobrym pomysłem jest też sesja przed dniem Komunii, tak, aby zdjęcia z sesji można było wręczyć gościom w dniu uroczystości.

Z Adrianem spotkałam się w parku. Uwielbiam zdjęcia wśród zieleni. Mimo, że był środek słonecznego dnia, udało nam się znaleźć piękne miejsce do zdjęć. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów tej sesji. Mam nadzieję, że dla Adriana za kilka lat te zdjęcia będą źródłem pięknych wspomnień.

Adrian, sesja komunijna w plenerze

Adrian, sesja komunijna w plenerze Adrian, sesja komunijna w plenerze Adrian, sesja komunijna w plenerze Adrian, sesja komunijna w plenerze Adrian, sesja komunijna w plenerze Adrian, sesja komunijna w plenerze Adrian, sesja komunijna w plenerze

Dodaj komentarz